08:09

Wyniki konkursu i ciekawy projekt

Uwaga, uwaga! Blogosfera czyta podaje wyniki ogłoszonego na początku lipca konkursu, związanego z naszą publikacją 30 tytułów na wakacje 2015

Nagroda leci do Karoliny Czwojdzińskiej, a wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w zabawie.

W konkursie wzięło udział aż 113 osób i wszystkie nadesłane odpowiedzi były prawidłowe :) Wielu z Was do zgłoszenia dołączyło również pochwały dla naszego Poradnika, stąd przy tej okazji wielkie podziękowania za tak ciepłe i entuzjastyczne przyjęcie!

 

Teraz z kolei ja mam do Was ogromną prośbę. Kilka dni temu napisałam do mnie Karina z zapytaniem o wsparcie przy uruchamianym przez nią projekcie. Dziewczyna chce rozkręcić Warsztat Literacki - stronę skupiającą miłośników literatury i umożliwiającą im wstawianie własnych tekstów, a następnie oferującą pomoc w analizie, poprawianiu i komentowaniu publikacji. 

Jako jedną z opcji pozyskania funduszy na ten cel, jest zdobycie nagrody publiczności w konkursie: It is your life just take it o tu pojawia się gorąca prośba. Aby oddać głos wystarczy kliknąć "lubię to" na stronie zgłoszenia - jest to kilka sekund roboty, a myślę, że portal dla wielu osób okaże się być bardzo pomocy.

Więcej o projekcie można przeczytać na stronie warsztat-literacki.pl, a żeby być na bieżąco z informacjami można polubić też fanpage inicjatywy

Mam nadzieję, że Karina pozyska pieniądze na ten, a w przyszłości, gdy cała akcja już wypali, Wy będziecie mieli możliwość odbycia u niej np. praktyk studenckich - nie przegapcie takiej okazji!

Na koniec garść przydatnych linków i gorąca prośba o głosowanie


11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. z każdym dniem liczba głosów rośnie, więc nadzieja jest.

   Usuń
 2. To teraz zapraszam na konkurs do mnie http://niedopisanie.blogspot.com/2015/08/konkurs-bez-bolu.html ;)

  A projekt rzeczywiście ciekawy, trzymam kciuki i oczywiście wspieram!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma u nas tego typu portalu, który wpierałby młodych twórców. mam nadzieję, że Karina wygra dotację.

   Usuń
 3. Varii dziękuję za zamieszczenie informacji, a Wszystkim czytelnikom od deski do deski - którzy się na to zdecydują - oddany za głos ;)
  Karina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. walczymy, działamy, reklamujemy - pomysł jest zacny i na wsparcie w pełni zasługuje!

   Usuń
 4. Ale Ty robisz prześliczne zdjęcia!!!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Varia czyta , Blogger