13:37

Gzylek

 Pogoda sprzyja, więc mały gryzoń zaczął buszować na zewnątrz ;) 


Wszystkiemu przyglądał się Fizionek z wymownym zapytaniem w oczach - co to za wariat na smyczy? ;)

32 komentarze:

 1. Urocze kociaki! Mój na pewno nie dałby się ubrać w szelki, a żeby opuścić mieszkanie? Można tylko pomarzyć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z moim też było ciężko, ale jak Fiziek był mały, to przy pierwszym wyjściu z domu uciekł na drzewo i trzy godziny go potem ściągałam. teraz wolałam mieć asekurację, ale jeszcze ze 2-3 dni i mały sam będzie śmigał.

   Usuń
 2. Jakie kochane i urocze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko, co za pocieszne stworzonko. Już go kocham! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. cudny będzie za pół roku, jak przestanie tak szaleć ;)

   Usuń
 5. Genialne zdjęcia - oba koty są potwornie fotogeniczne:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękności :)) Sama mam kota, a raczej kotkę - Sofi, typową buraskę. I choć Ci strasznie zazdroszczę, że rudy malutek chodzi na smyczy, to ja naszej Sofijki nie mogłabym tego nauczyć bo zadrapałaby nam drzwi, chcąc wychodzić co sekundę, a przy tym zamiauczała na śmierć ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaki uroczy rudzielec. :) Skąd go masz? :) Sama mam już prawie 10-letnią kotkę Molly, która obraziła się na mnie śmiertelnie, kiedy przygarnęłam ze schroniska szczeniaka i od tamtej pory większość czasu spędza na dworze (Molly, nie pies). ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. znajomy znajomego miał małe koty na zbyciu. pokazali zdjęcia, po zachwalali, a potem przywieźli mi do domu.

   Usuń
 8. Ależ piękne! Ale kot na smyczy? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nauczeni, że małe koty lubią uciekać i ciężko je potem znaleźć, postanowiliśmy przez kilka pierwszych dni wyprowadzać Gzyla na smyczy. jak się obędzie z ogródkiem i przyzwyczai do niego, wtedy sam będzie wychodził. gdy się ma kotkę wraz z małymi jest łatwiej, bo to ona je wszystkiego uczy, w przeciwnym razie, trzeba zapanować nad nim samemu.

   Usuń
 9. Ależ ty robisz piękne zdjęcia! A i model wdzięczny. ;) To pierwsze zdjęcie, z wrzosami w tle, najbardziej mi się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. O jaki on wspaniały! Nie można oczu oderwać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kot na smyczy dziwił mnie do momentu, aż moja babcia zaczęła tak wyprowadzać swojego. Niektóre łobuzy są nieokiełznane ;)
  Piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w miastach jest to widok coraz częstszy. moje na smyczy jako tako nie chodzą, dookoła mam tylko pola i las, ale póki mały się nie przyzwyczai i nie nauczy sam wracać do domu, nie mam wyboru żeby się nie zgubił.

   Usuń
 12. Ciciole słodkie :) :) rudasek wygląda na małego zbójnika, a Fizionek na majestycznego i spokojnego kota. A ich relacje jakie są?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fizionek trzyma rezerwę, ale mały mu nie przeszkadza. Za to z Rudym (starym kotem) w żaden sposób nie mogą dojść do porozumienia. gdy Rudy widzi Gzyla, szybko ucieka w przeciwną stronę.

   Usuń
 13. Moje koty znają tylko balkon :]

  OdpowiedzUsuń
 14. Na uwięzi...? chyba bym tak nie mogła:)

  OdpowiedzUsuń
Copyright © Varia czyta , Blogger