08:29

Gra singli - Lauren Weisberger

Charlie od dziecka marzy o tym by zagrać na Wimbledonie. Zamiast na przyjęcia, codziennie dojeżdża na trening, całe życie podporządkowując jednemu tylko pragnieniu. Im jest starsza, tym staje się lepsza. Niestety nieszczęśliwy wypadek sprawia, że wszystko musi zaczynać od nowa. Angażuje się w rehabilitacje, zatrudniania nowego trenera i rozpoczyna przemianę z ułożonej dziewczyny w bestię do wygrywania. 

Po przyjemnych książkach z serii Diabeł ubiera się u Prady, Lauren Weisberger sięga po temat znacznie trudniejszy i mniej w mediach popularny. Świat równie ogromnych pieniędzy i układania się z wrogiem, lecz tym razem nie wielkiej mody a kobiecego tenisa. Charlie musi w końcu zdecydować, jak wiele jest w stanie poświęcić dla sławy i sukcesów. Zdawać by się mogło, że w sporcie wciąż góruje zasada fair play, ale blichtr i pieniądze z ludźmi zawsze zrobią swoje.
 
Jak daleko można się posunąć, żeby osiągnąć sukces? Wiadomo trzeba być twardym, nie oglądać się za siebie, lecz jak bardzo można naginać granicę zdrowego rozsądku? Lauren Weisberger kolejny raz zaskakuje lekkością pióra i wnikliwością z jaką ten hermetyczny świat opisuje. Ploteczki, wielkie gwiazdy i książę William w loży honorowej.

Gra singli to rozrywka na przyzwoitym poziomie i dowód na to, że Weisberger nic a nic się nie starzeje.

Za możliwość lektury dziękuję Wydawnictwu
 http://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazka,1754,4018,gra-singli.html

Lauren Weisberger "Gra singli"
Ilość stron: 448
Wyd. Albatros
Ocena: 4/6

5 komentarzy:

 1. Jakoś nie przemawia do mnie ta książka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ola z książki są z nami23 marca 2018 08:28

  Uwielbiam książkę Diabeł ubiera się u Prady, film też był świetny. Grę singli koniecznie muszę przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie i ja przeczytam tą książkę:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Varia czyta , Blogger