20:03

Sukces według Teen Vogue

Vogue to bez wątpienia jeden z czołowych przedstawicieli świata mody oraz jego niezaprzeczalne dopełnienie. Magazyn od lat będący ikoną, w coraz większym stopniu sam kreuje tych, którzy zaczynają wyznaczać światowe kanony. Kim jednak są ludzie ukryci za zagadkowo brzmiącymi funkcjami? Co takiego mają do powiedzenia szefowie poszczególnych działów? Doradcy wizerunkowi, kreatorzy, styliści?

Dla mnie ta książka to kalejdoskop ludzi z pasją. Nie traktuje jej jako poradnika o tym w jaki sposób odnosić sukcesy. Z modą mam tyle wspólnego, że kupuję i noszę ubrania. Trendy oraz wybiegi to w moim wypadku pojęcia abstrakcyjne i mało istotne. Uwielbiam jednak poznawać ludzkie historie i zaczytywać się o tych, którzy z hobby uczynili swą pracę. Zagłębiać się w opowieści o jednostkach, które z marzeń potrafiły utkać coś namacalnego, a co więcej, są w stanie swobodnie się z tego utrzymać. Czytanie o nich to sama przyjemność, a kiedy towarzyszą temu piękne i barwne fotografie – tym większa strawa dla ducha.

Sukces według Teen Vogue to pasjonująca wyprawa do świata blichtru i sławy, pokazująca że droga na szczyt to tak naprawdę lata żmudnej pracy, a przy okazji niepowtarzalna przygoda warta swojej ceny. Nie wszystkim się ona udaje, lecz każdy może choć na chwilę do niej wniknąć i podpatrzeć co tam się dzieje.

Książki tego typu są na to najlepszym dowodem.


„Sukces według Teen Vogue”
Ilość stron: 280
Wyd. Znak
Ocena: 5/6

13 komentarzy:

 1. Nawet ja wiem co to jest Vogue:) Mimo wszystko książka nie dla mnie - nie będę uzasadniał dlaczego:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm... Propozycja wydaje się być ciekawa, ale nie wiem czy się skuszę... Może kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może być ciekawie :)
  pozdrawiam,
  http://ksiazki-alys.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Może będzie okazja by zapoznać się z tą książką :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka wydaję mi się ciekawa, jednak jest ona trochę nie dokońca dla mnie. Po mimo, że kocham książki i takżę modę, takie historie nie są chyba zabardzo dla mnie. Kiedyś już próbowałam czytać książkę która opisywała życie może mniej liczących się a jednka ważnych osób w społeczeństwie ale niestety nie dałam rady jej nawet skończyć a byłam już blisko. Ale książka napewno spodoba się dużej ilości osób :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tutejsze opisy są w formie wywiadów i bardzo odbiegają od klasycznych, nudnawych notek biograficznych. temu mi się spodobało :)

   Usuń
 6. Ta książka byłaby idealnym prezentem dla mnie. Uwielbiam Vogue i zawsze gdy mam okazje to oglądam go sobie w Empiku. Zdecydowanie muszę tą książkę wpisać na listę Must Have.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie będę jej jakoś usilnie szukać, ale jak trafi w moje ręce, to z ciekawości przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka z pewnością nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Za każdym razem kiedy jestem w empiku przeglądam tą książkę. Może kiedyś w nią zainwestuję, teraz mam tyle w planach, że hoho!

  OdpowiedzUsuń
 10. Z modą mam wspólnego tyle co Ty, albo i mniej, jednak sądzę, że i mu książka by się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakoś nie do końca jestem przekonana do tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 12. ja podobnie jak Miqa nie jestem jeszcze do końca przekonana do tej książki :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Varia czyta , Blogger