15:21

Ozzy Osbourne

W godzinach około południowych dotarła do mnie - długo i z niecierpliwością wyczekiwana - paczka, której zawartość prezentuje się następująco:Ozzy Osbourne "Ja, Ozzy" - przypuszczam, że będzie to najlepsza biografia jaką uda się w życiu przeczytać. 
Ozzy Osbourne "Scream" - najnowszy album tego charyzmatycznego i zakręconego artysty. Zdążyłam go już dwa razy przesłuchać i muszę przyznać, że mimo wieku Ozzy wciąż trzyma formę.  

Nie ukrywam, że uwielbiam taką muzykę więc całość idealnie wpasowuje się w mój gust.


Ten wspaniały prezent zawdzięczam 

12 komentarzy:

 1. O jak ja bym to chciała mieć !!
  Dawno temu czytałam autobiografię Sharon i mnie zachwyciła, więc przypuszczam, że Ozzy'ego będzie jeszcze bardziej zakręcona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Autobiografia Ozzy'ego grzecznie leży na mojej półce i nie mogę się już doczekać, aż przeczytam ją od początku do samego końca.

  OdpowiedzUsuń
 3. >> Viconia: zachęcam do wyszukiwania konkursów w których jest ona do wygrania. ja walczyłam o swoją prawie miesiąc, aż w końcu się udało :)

  >> Lena173: u mnie też pewnie trochę poleży nim będę miała czas się za nią zabrać. mam jednak nadzieję, że uda mi się tradycyjnie zakończyć sesje jeszcze przed jej rozpoczęciem, co da mi prawie miesiąc wolnego i będę mogła czytać i czytać i czytać ... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja nie widziałam jeszcze żadnego konkursu z nią ;(

  OdpowiedzUsuń
 5. widzę, że jesteś fanem Ozzy'ego? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. >> corrupted: jego fanką bym się nie nazwała, bo pod względem muzycznym jego utwory bardzo wybiórczo do mnie trafiają - choć ostatnia płyta bardzo mi przypadła do gustu - natomiast Ozzy fascynuje mnie jako postać sama w sobie.

  fanką mogłabym się nazwać w przypadku Emergency Gate, Oomph czy Bullet For My Valentine ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Varia - Oomph też uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że przyjęłaś taką samą nazwę blogu jak mój.;)

  OdpowiedzUsuń
 9. >> clevera: zbieżność przypadkowa. tworząc nazwę opierałam się na stronie nasze-czytanie, gdzie w spisie nie było osoby z takim blogiem :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Varia - Niedokładnie sprawdziłaś. W bocznej szpalcie najnowszych postów w blogach jest pełna nazwa. Sprawdziłaś tylko spis alfabetyczny. Trochę szkoda, ale jeśli musisz, to powodzenia życzę.:)

  OdpowiedzUsuń
 11. >> clevera: nie sprawdzałam aż takiego przekombinowania. dla mnie główna nazwa to adres, a nie opis w nagłówku.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wiedziałem, że Ozzy coś wydał. Musze się przejść do księgarni.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Varia czyta , Blogger