11:19

Gra o książki - Beata Stasińska dla Elle Magazine


Nazwisko Beaty Stasińskiej nie powinno być obce tym, którzy uważnie śledzą poczynania wydawnictwa W.A.B. To ona w latach 90-tych była jednym z założycieli spółki i na przekór późniejszym skandalom, również dziś zasiada w fotelu jej prezesa. Autorytet wśród wydawców, osobowość i charyzma. To dzięki niej w Polsce nastała moda na rodzimą literaturę, a takie pisarki jak Joanna Bator czy Alice Munro miały okazję opanować nasze księgarnie. 

Jeśli macie chwilę czasu albo 7,90 zł wolne w portfelu, zachęcam do lektury nowego numeru Elle. O takich osobach warto mówić i trzeba to robić głośno. Pani Beato - dziękuję za Serię z Miotłą.

WYWIAD:  1  2  3   I   kawa: Skworcu pomarańczowa - pycha! 

14 komentarzy:

 1. W tej chwili ani nie mam wolnego czasu ani 7,90 zł na zakup tegoż magazynu :-D. Ale może kiedyś zajrzę i przeczytam ten wywiad, choć osoby tej wcześniej nie znałam, a dopiero Ty ją przedstawiłaś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pod ostatnim zdjęciem znajdują się linki do poszczególnych stron artykułu. jakość nie powala, ale ciekawość kim jest p. Beata można zaspokoić.

   Usuń
 2. Postać nie jest mi znana. Raczej nie kupię magazynu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zaraz zabieram się za czytanie ELLE. No, tylko jeszcze zaparzę sobie kawę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. smacznego :) sama rzadko do Elle zaglądam, ale skoro ten numer sam przybył do mojego domu, nie mogłam nie skorzystać.

   Usuń
 4. Nie przepadam za tym czasopismem, ale numer wyjątkowo kupię. Szkoda byłoby przegapić wywiad z taką osobowością.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie kupuje i nie czytam żadnych czasopism, ale może zrobię jeden mały wyjątek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla nieprzekonanych do czasopism, linki do wywiadu są na końcu notki.

   Usuń
 6. Ach, jakże bym chciała mieć raz w życiu wolne 7 złotych w portfelu :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytuję tego pisma, w życiu zajrzałam do niego może ze dwa razy, ale kto wie, może rozejrzę się za tym numerem, może będzie w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wolnych 7,90 może i w tej chwili nie mam, ale bardzo miło z Twojej strony, że udostępniłaś tekst wywiadu. Serię z miotłą polubiłam od pierwszego przeczytanego tytułu. Polecam "Póki rekin śpi" albo "Insekt", jeśli jeszcze nie czytałaś. http://filmoliteraturofilia.blogspot.com/search/label/seria%20z%20miot%C5%82%C4%85

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak kupię, to pewnie i tak nie będę miała kiedy poczytać, więc niestety odpuszczam. Kompletnie mi nie idzie czytanie magazynów, nawet z najciekawszymi artykułami. :/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Varia czyta , Blogger