09:04

Rozmowa z kotem - Małgorzata Biegańska-Hendryk


Oto porządna książka o kotach. Pełna informacji, przykładów z życia i ze sporą dawką ciekawostek. Myślę, że to jeden z nielicznych tytułów, które są w stanie przekonać do siebie nawet wieloletnich posiadaczy czworonogów. Kto o kotach wie wszystko, trafi tu na kwestie antropologiczne, na historię tego, jak powstała sucha karma oraz dlaczego do dziś jest ona wiele warta.

Małgorzata Biegańska-Hendryk to technik weterynarii, behawiorystka i zoo-dietetyczka, przede wszystkim to jednak właścicielka czterech kotów z którymi od lat, spędza każdy swój dzień. O tym, że te zwierzęta zajmują pokaźną część jej życia czuć na każdej stronie książki. Prócz poruszania kwestii tego, jak to zrobić, aby nam się dobrze z kotem mieszkało, wszędzie zostały podkreślone zdania, jak się zachowywać i jak urządzić dom, by to kot dobrze się w nim czuł. Tak, w tej rozmowie kot naprawdę ma prawo głosu.

Rozmowa z kotem, to kawał rzetelnej informacji i masa prawdziwych zdjęć. To treść, to porady i ogromne pokłady miłości. 

Polecam każdemu, kto czuje sympatię do tych niezwykłych zwierząt!


Małgorzata Biegańska-Hendryk "Rozmowa z kotem"
Ilość stron: 240
Wyd. Buchmann
Ocena: 6/6

4 komentarze:

 1. Sięgnę. Sam jestem "kociarz" - moja Tup - Tusica miałaby 22 lata. Za tęczlowym mostem od 2015 roku. Psy toleruję, ale tylko te oswojone. Serdecznie pozdrawiam, dziś moje urodziny i ponad 3 godziny na wyjeździe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że to tak rzetelna książka. Muszę poszukać, czy nie mają w ofercie wydawniczej czegoś analogicznego o psach, bo ja akurat kotów boję się panicznie, za to psiarą jestem ogromną. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na chwile obecna na moich półkach jest jedynie "Kocie mojo", ale ta pozycja już mnie kusi! A kot w moim domu gości od... roku :D I akurat śpi na drapaku tuż przy biurku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co widać po nazwie mojego bloga kocham koty, więc to książka dla mnie.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Varia czyta , Blogger