poniedziałek, 11 lipca 2011

Rozwiązanie konkursu

Mamy 11 lipca, zatem przyszła pora na rozwiązanie konkursu związanego z powieścią Shin Kyung-Sook "Zaopiekuj Się Moją Mamą".

Zadanie polegało na uzasadnieniu, dlaczego ta książka ma trafić właśnie do was. W zabawie udział wzięło 26 osób - co bardzo Wam dziękuję, a nagrody wędrują do...   Pierwszy egzemplarz książki w ręce Kahlan84 za piękną, prostą i życiową odpowiedź:

„Napisałaś, że książka: "Stanowi chwytającą za serce sentymentalną podróż świadomości, która doprowadza cię do spotkania twarzą z twarz z gorzką prawdą - że nie wiesz nic o swojej matce". Coś mi to przypomina..., kiedyś często słyszałam, "jak zostaniesz matką, to zrozumiesz". Wydawało mi się to wówczas niezwykle idiotycznym stwierdzeniem i nic niemówiącą odpowiedzią. W lutym urodziłam synka i wiele się zmieniło, na część rzeczy patrzę odmiennie, zmieniły się moje priorytety i paradoksalnie na część pytań znalazłam odpowiedź sama, bo zostałam mamą. Inaczej tez patrzę na swoją, ale długo by o tym pisać. Dlaczego książka miałaby trafić do mnie? Bo uwielbiam książki, które coś wnoszą, dają do myślenia. Powodów jest wiele i pewnie jak wszyscy tu piszący mam na nią ochotę. Pozdrawiam, Kahlan84 „

 

Kolejne dwa zdobyły:
mostly.marta@gmail.com

A filmy dvd trafiają do:
kamacz4@wp.pl

Gratuluję i proszę o przesłanie mi swoich adresów na: varia-blog@gg.pl  :)

MINĄŁ TYDZIEŃ OD OGŁOSZENIA WYNIKÓW, A OSOBA POSŁUGUJĄCA SIĘ ADRESEM kamacz4@wp.pl NADAL SIĘ ZE MNĄ NIE SKONTAKTOWAŁA, DLATEGO JEJ WYGRANĄ PRZEJMUJE 86scholastyk@gazeta.pl.

Za możliwość zorganizowania konkursu dziękuję serwisowi Sztukateria oraz wydawnictwu Kwiaty Orientu.

19 komentarzy:

 1. Dziękuję za wybór, mail poszedł. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to jest, że zawsze przegapiam kokursy...smutno mi :/

  Gratuluję Kahlan84, pięknej wypowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygrałam film. Dziękuję :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulację wszystkim zwycięzcom!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanie. Czy Pani pokrywa koszty przesyłek ksiazek i filmów?

  OdpowiedzUsuń
 6. >> Anonimowy: wysyłka nagród odbywa się na koszt serwisu Sztukateria, ja tylko przekazuje im adresy.

  OdpowiedzUsuń