08:31

Pyszne obiady - Anna Starmach

 
Spis ulubionych przepisów Anny Starmach, wyszukanych w starych zeszytach i zapisanych ręką jej babci. Dania przygotowane pod typowy niedzielny obiad, ale i receptury na szybkie, sycące posiłki w ciągu tygodnia. 

Nie ma tu wyszukanych potraw (po za małżami w białym winie). Większość dan to właściwie klasyka rodzinnego stołu: rosół, pomidorowa, barszcz czerwony, grzybowa. Dania mięsne, sałatki i oczywiście obowiązkowe miejsce na deser. Do gustu przypadł mi przede wszystkim spis treści, zaopatrzony w miniatury prezentowanych potraw, dzięki czemu rzecz na którą mamy ochotę, możemy wybrać samymi oczami. 

Mała, filigranowa książka, która na co dzień będzie rzeczywiście przydatna. 


Anna Starmach "Pyszne obiady"
Ilość stron: 160
Wyd. Znak literanova
Ocena: 5/6

6 komentarzy:

 1. Wydaje się być dobrą książką na dylemat - co dziś ugotować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałam, że będą tutaj raczej bardziej wykwintne obiady. Jeśli domowe, zwyczajne to jestem na tak :) To moje smaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealny prezent na święta dla wszystkich, którzy szukają smacznych inspiracji w gotowaniu.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię książki kucharskie, ale wybór ich jest tak duży, że często nie mogę się zdecydować na jakąś konkretną. Może ta książka będzie dla mnie odpowiednia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo lubię Anię Starmach i dla mnie najważniejsze, żebym potrafiła coś z tej książki ugotować, żeby te potrawy nie były za mocno wyszukane!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Varia czyta , Blogger