11:00

Co powiesz na spotkanie? - Rachel Winters


Aby otrzymać upragniony awans, Eve zakłada się ze swoim klientem, że udowodni mu, że romantyczna miłość naprawdę istnieje. Ma stać się żywym dowodem, na to, że poznanie i zakochanie się, tak jak na kinowym ekranie, jest w prawdziwym życiu możliwe. Tylko wtedy Ezra napisze obiecany scenariusz, a Eve nie straci swojej pracy. I tak przez najbliższe trzy miesiące będzie żyła, jak bohaterka komedii romantycznych, a finałem tej przygody stanie się przyjęcie ślubne przyjaciółki, na które pójdzie ze swoim nowym partnerem.

To tyle jeśli chodzi o teorię, bo w praktyce sprawa wygląda zupełnie inaczej. Próba podrywu w kawiarni kończy się katastrofą, spotkanie klubu czytelników staje się niewypałem, a czas nieubłaganie leci.  

Co powiesz na spotkanie? to już czwarta odsłona serii Mała Czarna. Książka z jednej strony zabawna i romantyczna, a z drugiej świadomie naigrywająca się ze znanych schematów i rozwiązań, jakimi autorzy takich historii lubią raczyć swego odbiorcę. Mamy to humor sytuacyjny, zakręconą bohaterkę, gburowatego szefa i ciąg przyczynowo-skutkowy, który nie pozwala na nudę.

Przyjemny język, lekkość pióra. Udana książka, choć ulubioną wciąż w tej serii pozostaje Zamiana.

Za możliwość lektury dziękuję Wydawcy.

Rachel Winters "Co powiesz na spotkanie?"
Ilość stron:
Wyd. Albatros
Ocena: 4/6

4 komentarze:

  1. Ciekawy pomysł z tą serią, choć ja chyba nie do końca stanowię target dla niej. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam podobnie jak Natalia - uważam że pomysł z serią jest ciekawy - ale - "target" raczej nie dla mnie. Niemniej recenzja ciekawa. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mimo że, target podobnie, jak moich przedmówców już nie ten, to jednak mam ochotę sięgnąć po tę serię. 😊

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Varia czyta , Blogger